KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 7095246
nr 709 5246
Tuschlavering
1800-tal, Empiremotiv, 26 x 30
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 augusti 2011
kl 19:37:01
600 kr
350 kr
550 kr
650 kr
750 kr